За продажба в Бургас тристаен Мадика ID 2108578

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 159000 € 133000

€ 1848.84 € 1546.51 / m2

BGN 310976.97 BGN 260125.39

BGN 3616.01 BGN 3024.71 / m2

86 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в новопостроена сграда пред АКТ 15 в кв. Мадика.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж от общо 9 с асансьор.

Разполага с площ от 86 кв.м. и има следното практично разпределение: коридор, 2 спални, хол с бокс кухня, баня с тоалетна, отделна тоалетна, тераса към хола

Жилищната сграда се намира в близост до магазин " Лидъл", автобусна спирка, университет, лесен достъп до търговски обекти, бензиностанции и др

Строителство: ново 2026г
Изложение: Югозапад/Северозапад

Жилището се издава до степен на завършеност: по БДС (на тапа - шпакловка, замазка).

В снимковия материал е прикачена ПРИМЕРНА визуализация на жилището.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2108578

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 9

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 86 m2

Изложение: Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас