За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 85920

  • продажба
  • 2010 г.
  • тухла

€ 360000

€ 1200 / m2

BGN 704098.8

BGN 2347 / m2

300 m2

Телефон:
0895671171

Телефон на офис:
0889088654

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба просторна триетажна къща с панорамна гледка, разположена в един от най-предпочитаните курортни райони - Цигов Чарк.

Имотът се намира на тихо и живописно място, с невероятна панорама към планината, което го прави отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Къщата е с разгъната площ от 300 кв.м., като разпределението включва:
Първи приземен етаж - вхдно антре, две уютни спални, сауна за релакс, баня с тоалетна.
Втори етаж: Входно антре, светъл хол с кухня, баня с тоалетна.
Трети етаж: Три комфортни спални, баня с тоалетна, склад и три тераси.
Имотът се продава обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.
Дворът разполага с барбекю.

Районът на Цигов Чарк е известен със своята красива природа, чист въздух и отлични условия за туризъм, риболов и почивка през всички сезони.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 85920

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 3

Етажи: 3

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 300 m2

Изложение:

Виж апартаменти в сградата
Шеко Кадиров
Шеко Кадиров специалист продажби, гр. Пловдив

Имейл: kadirov@titanproperties.bg

Телефон: 0895671171

Телефон на офис: 0889088654

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2089907