Под наем в Бургас многостаен Лазур ID 2208839

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1200

€ 8.33 / m2

BGN 2347

BGN 16.3 / m2

144 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Многостаен апартамент в ж.к Лазур.

Намира се в непосредствена близост до детска градина " Пламъче", автобусна спирка, заведение, хранителен магазин и др.

Ситуиран е на 6-ти жилищен етаж от общо 6 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 144 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, 3 спални, баня с тоалетна и 2 тераси.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано.

Има възможност за наемане на паркомясто!

Настилка: ламинат , теракот
Изложение: Изток
Строителство: ново

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2208839

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: многостаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 144 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас многостаен Сарафово ID 2172592