€ 660
€ 5.5 / m2
BGN 1290.85
BGN 10.76 / m2
120 m2
Телефон:
0889504923
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.
Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент под наем, разположен в ж.к Славейков.
Намира се в непосредствена близост до Технополис, парк, автобусни спирки, заведения и др.
Имотът разполага с площ от 120 кв.м. и е разположен на 4-ти жилищен етаж от общо 6
Разпределението включва: входно антре, хол, кухня, две спални, баня с тоалетна и тераса.
Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван , готов за нанасяне.
"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2204226
Вид сделка: наеми
Тип: тристаен
Етаж: 4
Етажи: 7
Година на строителство: 2001 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 120 m2
Изложение: Изток
Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.
Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.
Телефон: 0889504923
€ 1000
BGN 1955.83
Сарафово, Бургас
Квадратура: 115 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 680
BGN 1329.96
Меден рудник - Зона А, Бургас
Квадратура: 100 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 186500
BGN 364762.3
Славейков, Бургас
Квадратура: 64 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 800
BGN 1564.66
Лазур, Бургас