Под наем в Варна двустаен Младост 1 ID 2223776

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 480

€ 12.63 / m2

BGN 938.8

BGN 24.71 / m2

38 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис Ви предлага Двустаен апартамент, разположен в кв. Младост 1

Имота се намира в близост до магазини, заведения, училище ПГИТ "Ив. Богоров“, детски градини, спирки на градски транспорт и различни институции.

Апартамента е ситуиран на 3-ти етаж и разполага с площ от 38 кв.м., разгърнати по следния начин: входно антре, всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна, тераса

Жилището е след основен ремонт и се отдава напълно обзаведено с чисто нови електроуреди и мебели.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

Агенцията ни разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2223776

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 9

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 38 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Искате да бъдете успешни в сферата на недвижимите имоти?