Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2224301

  • наеми
  • 2025 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 750

€ 8.52 / m2

BGN 1466.87

BGN 16.67 / m2

88 m2

Телефон:
0885977830

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис отдава под наем луксозен тристаен апартамент в Център. В близост до търговски обекти, детски градини, училища, спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 88кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224301

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 88 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив тристаен Южен ID 2113092

€ 760

BGN 1486.43

Под наем в Пловдив тристаен Южен ID 2113092

Южен, Пловдив

Квадратура: 120 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: тристаен

Под наем в Пловдив тристаен Център П ID 2224526