Под наем в София двустаен Овча купел ID 2224221

  • наеми
  • 2025 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 850

€ 13.08 / m2

BGN 1662.46

BGN 25.58 / m2

65 m2

Телефон:
0885849422

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, София.

Жилището е с площ 65 кв.м и е разположено на 4-ти етаж в нова шестетажна сграда от 2025 г. С южно изложение, помещението е светло и просторно.

Разпределението включва хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса. Апартаментът е обзаведен, отоплява се на ток и е подходящ за комфортно ежедневие. Намира се близо до спирки, което осигурява бърза връзка с центъра на града.
Месечният наем е 850 EUR, с включен гараж в цената.

В близост до имота ще намерите:
- ЧОУ "Томас Едисън“
- 66 СУ "Филип Станиславов“
- УниКредит Булбанк
- Банка ДСК
- Медицински център: Престиж - София
- Дрогерия: Lilly
- Трамвайна спирка: Кв. Павлово

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224221

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 6

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 65 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Борислава Кирова

Опит: 4+ години опит в мениджмънта на хора.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“.