Двустаен, под наем, ж.к Лазур

  • наеми
  • 1998 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 420

€ 4.67 / m2

BGN 821.45

BGN 9.13 / m2

90 m2

Телефон:

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Лазур.

Намира се в непосредствена близост до Руската Гимназия, автобусна спирка, хранителни магазини, заведения и на пешеходно разстояние от Морската градина.

Ситуиран е на 5-ти жилищен етаж от общо 5 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 90 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано.

Настилка: ламинат , теракот
Изложение: Изток
Строителство: тухла

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2158204

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 5

Година на строителство: 1998 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Славейков