Двустаен апартаментв нова сграда с АКТ 16, ж.к Славейков

  • продажба
  • 2025 г.
  • ново

€ 157000

€ 2343.28 / m2

BGN 307065.31

BGN 4583.06 / m2

67 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание луксозен Двустаен апартамент, находящ се в нова сграда с локация ж.к. Славейков.

Намира се в непосредствена близост до детска градина " Райна Княгиня", 2-ро РПУ, автобусна спирка, хранителен магазин, заведение и др.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж от общо 6 с асансьор.

Разполага с площ 67 кв.м разгърната в следното разпределение: входно антре, мокро помещение, тераса, всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня.

Строителство: ново 2025г с АКТ 16
Изложение:Изток/ Север

Жилището се продава в степен на завършеност по БДС " на тапа".
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2108642

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 6

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 67 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови

€ 450

BGN 880.12

Двустаен, под наем, ж.к Братя Миладинови