Едностаен, под наем, жк. Хладилника

  • наеми
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 340

€ 10.97 / m2

BGN 664.98

BGN 21.45 / m2

31 m2

Телефон:

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

1-СТАЕН В ХЛАДИЛНИКА | CO-LIVING | ДО PARADISE CENTER

Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент под наем в кв. Хладилника, София.

Жилището е с площ 31 кв.м. и е разположено на 2-ри етаж в тухлена 7-етажна сграда. Източното изложение осигурява приятна естествена светлина и комфортна атмосфера.

Разпределение:
• самостоятелна стая
• достъп до общо co-living пространство
• общи бани с тоалетни

Апартаментът е част от модерно co-living пространство с обща кухня, трапезария и дневна зона, обзаведени с висок клас мебели и оборудване.

На разположение са:
• кухненски уреди Bosch
• пералня и сушилня
• голям хладилник
• печка и миялна машина
• 3 бани с вградени душове и подово отопление
• висок клас климатици Mitsubishi във всяка стая

Отоплението е на ток, посредством климатици.

Локацията е изключително комуникативна – точно до Южен парк, на пешеходно разстояние от Paradise Center и метростанция Витоша, с бърз достъп до градски транспорт и множество удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2221813.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 2

Етажи: 7

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 31 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Петър Димитров
Петър Димитров специалист наеми, гр. София

Телефон:

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Искате да бъдете успешни в сферата на недвижимите имоти?