Едностаен апартамент под наем в кв. Каменица 1

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 260

€ 9.63 / m2

BGN 508.52

BGN 18.83 / m2

27 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се в непосредствена близост до Военна болница, супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др.

Имотът е ситуиран на партерен етаж и разполага с площ 27кв.м разгърната в следното разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс и обособен спален кът и баня с тоалетна.

Жилището се предлага обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224556

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 1

Етажи: 8

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 27 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив едностаен Тракия ID 2224477

€ 300

BGN 586.75

Под наем в Пловдив едностаен Тракия ID 2224477

Тракия, Пловдив

Квадратура: 36 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

С ключ! Едностаен апартамент под наем в жк. Тракия