Луксозен Тристаен апартамент с АКТ 16 в кв. Сарафово на метри от морето

  • продажба
  • 2023 г.
  • ново

€ 300000

€ 2173.91 / m2

BGN 586749

BGN 4251.8 / m2

138 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Луксозен Тристаен апартамент в кв. Сарафово.

Намира се на комуникативно място в близост до хранителен магазин, заведение, фитнес зала, автобусна спирка и на крачки от плажната ивица.

Апартаментът е ситуиран на 2-ри етаж в 6 етажна сграда с асансьор.

Разполага с жилищна площ от 138 кв.м, разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с кухня, 2 сални, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса.

Изложение: Юг
Строителство - ново 2023г - АКТ 16

Имотът се продава напълно обзаведен и оборудван с нови мебели и уреди - готов за нанасяне.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2110992

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 6

Година на строителство: 2023 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 138 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас тристаен Сарафово ID 2224533

€ 1000

BGN 1955.83

Под наем в Бургас тристаен Сарафово ID 2224533