Двустаен, под наем, жк. Зона Б-5

  • наеми
  • 2012 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 550

€ 8.87 / m2

BGN 1075.71

BGN 17.35 / m2

62 m2

Телефон:

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

2-СТАЕН В ЗОНА Б-5 | ДО МЕТРО | ДВЕ ТЕРАСИ

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Зона Б-5, София.

Жилището е с площ 62 кв.м и е разположено на 6-и етаж в нова седеметажна сграда. Източно/западното изложение осигурява приятна естествена светлина през целия ден.

Разпределение:
• входно антре
• хол с кухненски кът
• спалня
• баня с тоалетна
• две тераси

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Отоплението е на ток, посредством климатик.

Локацията е изключително комуникативна – в непосредствена близост до метростанция "Опълченска“, спирки на градски транспорт, училища, медицински центрове и търговски обекти.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2024530.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 6

Етажи: 7

Година на строителство: 2012 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 62 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Даная Ангелова
Даная Ангелова специалист наеми, гр. София

Телефон:

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София двустаен Младост 3 ID 2110860

€ 157000

BGN 307065.31

За продажба в София двустаен Младост 3 ID 2110860

Младост 3, София

Квадратура: 54 кв. м.

Строителство: ЕПК

Завършеност:

Тип: двустаен

Двустаен, за продажба, жк. Студентски град

€ 170000

BGN 332491.1

Двустаен, за продажба, жк. Студентски град