Двустаен , под наем , Център

  • наеми
  • 1961 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 870 € 840

€ 10.88 € 10.5 / m2

BGN 1701.57 BGN 1642.9

BGN 21.27 BGN 20.54 / m2

80 m2

Телефон:
0886062944

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

2-СТАЕН В ЦЕНТЪРА | ДО НДК | СЛЕД РЕМОНТ

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в Център – НДК, на тиха улица в една от най-желаните локации в София.

Жилището е с площ 80 кв.м, разположено на 2-ри етаж и се отличава с просторни помещения и южно изложение, което осигурява много светлина и уют.

Разпределение:
• входно антре
• кухня с трапезария
• хол
• просторна спалня
• баня с тоалетна
• тераса

Апартаментът е след основен ремонт, напълно обзаведен и готов за нанасяне. Отоплява се на ток чрез климатици.

В близост: НДК, метростанция, детски градини, магазини, зони за отдих и спирки на градски транспорт.

Имотът е отличен избор за хора, които търсят комфорт, пространство и топ локация в сърцето на града.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2192119.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 3

Година на строителство: 1961 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Росица Петрова
Росица Петрова старши специалист наеми, гр. София

Имейл: r.petrova@titanproperties.bg

Телефон: 0886062944

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Дървеница

€ 380

BGN 743.22

Двустаен, под наем, жк. Дървеница

Дървеница, София

Квадратура: 47 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

За продажба в София двустаен Манастирски ливади - изток ID 2108864