Едностаен, под наем, жк. Люлин 7

  • наеми
  • 1967 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 400

€ 12.5 / m2

BGN 782.33

BGN 24.45 / m2

32 m2

Телефон:
0882143992

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

1-СТАЕН В ЛЮЛИН 7 | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | ТЕЦ

Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент под наем в ж.к. Люлин 7, София.

Жилището е с площ 32 кв.м и е разположено на 2-ри етаж в панелна 15-етажна сграда. Южното изложение осигурява много естествена светлина и уютна атмосфера.

Разпределение:
• дневна с кухненски бокс и спалня
• баня с тоалетна

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Отоплението е на ТЕЦ, като имотът разполага и с интернет окабеляване.

Локацията е комуникативна – в близост до спирки на градски транспорт, училища, магазини, аптеки и ежедневни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2224373.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 2

Етажи: 15

Година на строителство: 1967 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 32 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Анита Иванова
Анита Иванова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882143992

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София едностаен Младост 4 ID 2110919

€ 200000

BGN 391166

За продажба в София едностаен Младост 4 ID 2110919

Младост 4, София

Квадратура: 75 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

За продажба в София едностаен Люлин 3 ID 2110740

€ 124000

BGN 242522.92

За продажба в София едностаен Люлин 3 ID 2110740