За продажба в Бургас двустаен Меден рудник - Зона А ID 2100068

  • продажба
  • 2023 г.
  • ново

€ 150000

€ 2083.33 / m2

BGN 293374.5

BGN 4074.65 / m2

72 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба Двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16 с локация Меден Рудник зона А.

Жилището се намира в близост до магазин " Анет", автобусна спирка, Боровата горичка, аптека, бързо хранене и др.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж от общо 8 с асансьор.

Апартаментът разполага с площ 72 кв.м, разгърната в следното разпределение: коридор, хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Изложение: Юг

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

Имота е подходящ както за лично ползване, така и с инвестиционна цел ( отдаване под наем).

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2100068

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2023 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 72 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен апартамент с АКТ 16 , ж.к Меден Рудник зона А

€ 125000

BGN 244478.75

Двустаен апартамент с АКТ 16 , ж.к Меден Рудник зона А