За продажба в Бургас тристаен г.Поморие ID 2107957

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 150700

€ 1638.04 / m2

BGN 294743.58

BGN 3203.73 / m2

92 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Тристаен апартамент в гр. Поморие.

Намира се в близост до хранителни магазини, заведения, автобусна спирка, салони за красота и на 300м от плажната ивица.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж с площ 92 кв.м, разгърната в следното разпределение: Всекидневна с кухня, 2 спални, 2 бани, 2 тераси

Изложение: Север/ Изток
Строителство: ново 2026г. с АКТ 15
Жилището се издава в степен на завършеност " до ключ".

Апартаментът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот или инвестиция с цел отдаване под наем.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2107957

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 92 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен апартамент с 2 спални, ж.к Славейков

€ 186500