€ 320000
€ 1185.19 / m2
BGN 625865.6
BGN 2318.02 / m2
270 m2
Телефон:
0878504483
Титан Пропъртис представя на Вашето внимание многостаен апартамент в модерен жилищен комплекс в кв. Кършияка. В близост до река Марица, Гребния канал и УМБАЛ Пловдив – Университетска многопрофилна болница.
Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 236,46 кв.м., разгърната в следното разпределение: Г-образен коридор, хол с кухненски бокс и трапезария, една много голяма спалня със собствена баня с тоалетна и дрешник, втора спалня със собствена баня с тоалетна, трета спалня, обща баня с тоалетна и мокро помещение.
Изложение: Изток/ Запад/ Юг. Степен на завършеност: Акт 14. Отопление: Електричество.
Сградата е част от съвременен комплекс, който предлага удобства като фотоволтаична инсталация на покривите, 24-часово видеонаблюдение и зарядни станции за електромобили. Отличава се със стилна визия, модерна архитектура, луксозно завършени общи части и висококачествено строителство с дограма с троен стъклопакет.
Жилището се продава на шпакловка и замазка, което Ви дава възможност да го завършите по свой вкус и да създадете мечтания за Вас нов ДОМ!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2107508
Вид сделка: продажба
Тип: многостаен
Етаж: 6
Етажи: 7
Година на строителство: 2027 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 270 m2
Изложение: Изток / Запад / Юг
Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.