За продажба в София двустаен Банишора ID 2077556

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • ново

€ 184850

€ 2500 / m2

BGN 361535.18

BGN 4889.58 / m2

73.94 m2

Телефон:
0882454177

Телефон на офис:
0895671248

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис бул.България , има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в ж.к. Банишора - комуникативно място в близост до спирки на градски транспорт , детски градини , училища, медицински център , магазини , супермаркети и други удобства.
Апартаментът е разположен на втори жилищен етаж и разполага с площ от 74кв.м. Разпределението както следва е: коридор, дневна с кухненски бокс, спалня , баня с тоалетна и тераса. Изложението е Изток . Отоплението е предвидено да бъде на електричество. Сградата е на етап Акт 14 и с удостоверение за степен на завършеност на основание чл.181 и ще бъде завършена с издаден Акт 16 през август на 2026г. Жилището се предлага на шпакловка и замаска, предоставяйки възможност за персонализация на интериора. Възможност и за покупка на паркомясто на допълнителна цена.
За сградата :
Проектът представлява 6-етажна луксозна жилищна сграда с подземен паркинг и с гаражи над терена. Сградата ще осигурява максимално удобство и сигурност на живеещите в нея. За строителството ще се използват само висококачествени материали, а също така сградата ще бъде с контролиран достъп и с 24ч. наблюдение.
За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. номер: 2077556.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 7

Година на строителство: 2025 г.