За продажба в София тристаен Лагера ID 2104848

  • продажба
  • 1978 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 283000

€ 3628.21 / m2

BGN 553499.89

BGN 7096.15 / m2

78 m2

Телефон:
0890160897

Телефон на офис:
0889706358

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в ж.к. Лагера. Жилището с площ от 95 кв.м се намира на 8-ми етаж в панелна сграда от общо 8 етажа. С изложение запад и юг помещенията са светли и просторни. Разпределението включва голям коридор, кухня, хол с преход към втора спалня и спалня, отделна тоалетна и баня. Апартаментът се отоплява на електричество, което осигурява ефективен контрол на температурата. Предлага потенциал за индивидуално организиране на пространството според вашите нужди.

В близост до имота ще намерите:

- Начално училище: 25 ОУ "д-р Петър Берон" на 433 метра
- Училище: Часът на математиката на 472 метра
- Банка: Банка ДСК на 411 метра
- Банка: ОББ клон София 26/ Красно село на 298 метра
- Медицински център: МЦ "Надежда" на 353 метра
- Аптека: SOpharmacy на 472 метра
- Метростанция: КРАСНО СЕЛО на 279 метра
- Автобусна спирка: Ж.К. КРАСНО СЕЛО на 421 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2104848.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 8

Етажи: 8

Година на строителство: 1978 г.

Завършеност: Акт 16