Под наем в Варна едностаен Ален Мак ID 2097216

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 400

€ 16 / m2

BGN 782.33

BGN 31.29 / m2

25 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Едностаен апартамент в м-т Ален Мак

Намира се в близост до автобусна спирка, хранителни магазини и др.

Имотът разполага с площ от 25 кв.м, разгънати в следното разпределение: еднопространствено помещение със спалня, кухня, баня с тоалетна

Имотът е напълно обзаведен за нуждите на едно домакинство.

Краткосрочно наемане, с опция и за дългосрочно!

С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2097216

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж:

Етажи: 5

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 25 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна едностаен Колхозен пазар ID 2142037

€ 300

BGN 586.75

Под наем в Варна едностаен Колхозен пазар ID 2142037