Под наем в Варна тристаен Спортна зала ID 2224819

  • наеми
  • 2004 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 750

€ 9.38 / m2

BGN 1466.87

BGN 18.34 / m2

80 m2

Телефон:
0888550803

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент, намиращ се в района на Спортна зала.

Апартамента е разположен в непосредствена близост до спирки, учебни заведения, детски градини, магазини и различни институции.

Ситуиран е на 4-ти етаж и разполага с площ от 80 кв.м разгърнати в следното практично разпределение: просторен дневен тракт, две спални, баня с тоалетна, килер, две тераси

Възможност за наемане на гараж!

Апартамента се предлага напълно обзаведен с всичко необходимо за нуждите на едно домакинство.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон.

Реф. номер: 2224819

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 6

Година на строителство: 2004 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна тристаен Погреби ID 2187314

€ 800

BGN 1564.66

Под наем в Варна тристаен Погреби ID 2187314

Погреби, Варна

Квадратура: 80 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16