Под наем в София двустаен Овча купел ID 2208422

  • наеми
  • 1984 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 650

€ 8.78 / m2

BGN 1271.29

BGN 17.18 / m2

74 m2

Телефон:
0894350424

Телефон на офис:
0892744387

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел 2, София.
Жилището от 74 кв.м е разположено на 3-и етаж в сграда с общо 7 етажа. Източно изложение гарантира изобилна сутрешна светлина.

Разпределението включва просторен хол с трапезария и кухненски бокс, една спалня, баня с тоалетна и тераса. Обзаведен и оборудван, с централно отопление на ТЕЦ, апартаментът предлага удобство и практичност за ежедневно ползване.

В близост до имота ще намерите:
- 149 средно училище "Иван Хаджийски“
- ОДЗ 33 "Сребърни звънчета“
- Банкомат Postbank
- Аптека: Денонощна аптека 7/24
- Метростанция: ГОРНА БАНЯ
- Автобусна спирка: БЛ. 32 Ж.К. ОВЧА КУПЕЛ-2

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2208422

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 7

Година на строителство: 1984 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 74 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Даниел Христов
Даниел Христов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350424

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София двустаен Център ID 2109868

€ 270000

BGN 528074.1

За продажба в София двустаен Център ID 2109868