Под наем в София офис Център ID 2201217

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 900 € 750

€ 21.95 € 18.29 / m2

BGN 1760.25 BGN 1466.87

BGN 42.93 BGN 35.78 / m2

41 m2

Телефон:
0894350365

Телефон на офис:
0892744387

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис- офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание офис под наем в сърцето на София, в централния район Център-ЦУМ. С площ от 41 кв.м., имотът е разположен на първи етаж в сграда с шест етажа.
Офисът разполага с входно антре, две помещения и оборудвана баня с тоалетна. За вашия комфорт, отоплението е на ТЕЦ и е необзаведен, като ви предоставя възможност да го обзаведете по свой вкус.

Изложението е западно-южно, което гарантира слънчеви дни, а качествата му като СОТ система, близост до спирки на градския транспорт и интернет/окабеляване добавят допълнителна стойност. Намирайки се в живописна и оживена част на града, вие ще се насладите на всички удобства, които може да предложи животът в централната част на София.

С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2201217

В близост до имота ще намерите:
- Училище: 9 ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин"
- Училище: 127-о средно училище "Иван Денкоглу“
- Банкомат: Банка ДСК
- Банка: ОББ клон Фритьоф Нансен - Безкасов клон
- Болница: Университетска Първа МБАЛ София "Св. Йоан Кръстител" на 227 метра
- Метростанция: НДК
- Метростанция: Св. Патриарх Евтимий